Grupa BNP Paribas

Grupa BNP Paribas

BNP Paribas Leasing Solutions jest częścią BNP Paribas Group, czołowego  banku  w strefie euro oraz kluczowego gracza na arenie międzynarodowej.

Z silnymi korzeniami w europejskiej historii ekonomicznej, BNP Paribas wspiera swoich klientów i pracowników w stale zmieniającym się świecie.

Grupa BNP Paribas cieszy się wiodącą pozycją w dwóch głównych sektorach działalności: „Bankowości detalicznej i usługach” oraz „Bankowości korporacyjnej i instytucjonalnej”.

  • „Bankowość detaliczna i usługi” jest światową siecią, która zajmuje się bankowością detaliczną oraz specjalistycznymi usługami finansowymi. Od dłuższego czasu jest źródłem  rozwoju BNP Paribas Group. BNP Paribas Leasing Solutions należy do tej jednostki.
  • „Bankowość korporacyjna i instytucjonalna (CIB)” dostarcza klientom rozwiązania finansowe, porady oraz usługi dla rynków kapitałowych. Jest liderem w wielu dziedzinach, wliczając instrumenty finansowe i instrumenty pochodne.

Nagrody

Dwa lata z rzędu zostaliśmy wyróżnieni nagrodą „Cyfrowa innowacja” przyznawanej na konferencji “Leasing Life Conference and Awards”. Jury potwierdziło nasze długoterminowe zaangażowanie w rozwój innowacji, dzięki którym dostarczamy korzyści naszym Partnerów, Klientów i Pracowników.

IMG_1511