BNP PARIBAS LEASING SOLUTIONS I SAME DEUTZ-FAHR (SDF) ŚWIĘTUJĄ 25 LAT WSPÓŁPRACY PEŁNEJ SUKCESÓW

BNP Paribas Leasing Solutions

30 kwietnia BNP Paribas Leasing Solutions i Same Deutz-Fahr (SDF) świętowały przełomową rocznicę, świętując 25-lecie współpracy pełnej sukcesów. Partnerstwo odegrało zasadniczą rolę w napędzaniu ciągłej ewolucji sektora rolnego poprzez utworzenie Programu Finansowania SDF Finance w 1998 roku.

Od samego początku SDF Finance angażuje się w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i spójnego finansowania, które zaspokajają zmieniające się potrzeby branży rolniczej. Zakres i zasięg geograficzny programu SDF Finance ewaluował i obejmuje obecnie 22 rynki. Program oferuje wsparcie sprzedaży i rozwiązania finansowe dostosowane do producenta, jego sieci dilerskiej i klienta końcowego.

Partnerstwo pomiędzy firmą finansującą, producentem i dealerem skutecznie zapewnia klientowi końcowemu dostęp do najlepiej dopasowanego sprzętu i finansowania. Współpraca ta pomogła SDF Finance dotrzymać kroku zmieniającym się wymaganiom klientów i zmieniającym się potrzebom rynku.

W oświadczeniu Pascal Layan, zastępca dyrektora generalnego BNP Paribas Leasing Solutions, powiedział: “Jesteśmy niezwykle dumni z tej przełomowej rocznicy, którą świętujemy wraz z jednym z kluczowych graczy w produkcji sprzętu rolniczego. Nieustający sukces SDF Finance odzwierciedla szeroki zakres naszej wiedzy i zasięg geograficzny. Umożliwiamy firmie SDF i jej dilerom oferowanie klientom dostępu do innowacyjnego i wysokiej jakości sprzętu, który pomaga w zrównoważonym rozwoju ich działalności i wykorzystaniu potencjału wzrostu”.

Alessandro Maritano, dyrektor handlowy SDF, powiedział:  “Dzielenie się wspólnym etosem biznesowym jest jednym z kluczy do sukcesu partnerstwa między SDF i BNP Paribas Leasing Solutions.  Ponadto ułatwianie dostępu do nowych technologii i zrównoważonych innowacji jest silnym narzędziem do dostarczania dostosowanych do potrzeb rozwiązań finansowych dilerom i klientom SDF.  Posiadanie BNP Paribas Leasing Solutions jako solidnego partnera finansowego na całym świecie było i pozostanie silnym atutem w kształtowaniu przyszłego rozwoju SDF w branży rolniczej.