O nas

Kim jesteśmy?

Prawna struktura spółek

Struktury korporacyjne często są bardzo skomplikowane, zwłaszcza dla osób, które do tej pory nie miały okazji w nich pracować. Aby ułatwić Państwu zrozumienie naszych wewnętrznych podziałów, stworzyliśmy poniższą grafikę:

Szczegółowe informacje o naszych liniach biznesowych i tym, co możemy w ich ramach Państwu zaoferować, znajdują się na stronie “Nasza działalność”

Strategia firmy

Jako BNP Paribas Leasing Solutions wszelkie działania staramy się podejmować  w ramach zrównoważonego rozwoju. Oznacza to, że pragniemy zaspokoić potrzeby obecnych pokoleń, nie przekreślając możliwości zaspokojenia potrzeb pokoleń, które przyjdą po nas.

Dlatego zdecydowaliśmy się na sukcesywne wdrażanie ESG.

ESG to akronim, który rozumiemy jako:

  • E (Environment) – zarządzanie wpływem na środowisko, czyli m.in. odpowiedzialne finansowanie, minimalizowanie wpływu działalności operacyjnej na środowisko czy sukcesywnie wprowadzane przez nas proekologicznych produktów i usług
  • S (Social) – zarządzanie wpływem na społeczeństwo poprzez różnorodność i włączanie, działania CSR i wiele więcej
  • G (Governance) – odpowiedzialne zarządzanie to m.in. dbanie o odpowiedzialny łańcuch dostaw, przestrzeganie etyki i praw człowieka, ale także wdrażanie prostego języka w komunikacji z Klientami.
Strategia BPLG 2022