Leasing Days za nami! Jak wyglądał nasz wyjazd firmowy?

BNP Paribas Leasing Services BNP Paribas Leasing Solutions
Liderzy BNP Paribas Leasing Solutions na scenie

esg w bnp paribas leasing solutions 

Część merytoryczną naszego wyjazdu integracyjnego “Leasing Days 2022″ rozpoczęliśmy od krókich przemówień Rafała Piskorskiego i Clementa Perrin. Następnie wykład dotyczący zmian klimatycznych poprowadził Marcin Popkiewicz – autor znanych i cenionych książek, m.in.  „Świat na rozdrożu” czy „Nauka o klimacie”. Kolejno doświadczeniem Banku w zakresie wdrażania ESG podzielili się specjaliści  z BNP Paribas Bank Polska Adam Hirny oraz Agnieszka Michalik-Stankowska. Czym jest ESG opisaliśmy dokładnie w poście na naszym profilu na LinkedIn.

Gdy zdobyliśmy już wiedzę o ESG, zmianach klimatycznych i naszej odpowiedzialności jako podmiotu z branży finansowej, przyszedł czas na debatę ekspercką. Poprowadziła ją Monika Kuligowska, a wzięli w niej udział zaproszeni goście. To był ostatni element części merytorycznej, po której udaliśmy się na pyszny lunch 🙂 

survival

Kolejnym etapem naszego wyjazdu były warsztaty survivalowe przeprowadzone przez “Partyzantów Lubelszczyzny” 🙂 Podzieliliśmy się na kilkanaście grup i w tym składzie wędrowaliśmy od stacji do stacji, gdzie czekali na nas instruktorzy.

Panowie nauczyli nas między innymi: zasad pierwszej pomocy, różnych technik wiązania lin, wyznaczania kierunku w lesie, rozpalania ogniska i wiele, wiele więcej. 

wypoczynek i integracja

W trakcie wyjazdu mieliśmy czas na dłuższe rozmowy w gronie znajomych. Po warsztatach survivalowych odpoczywaliśmy na leżakach. Wieczorem odbyła się nasza impreza taneczna – to stały punkt naszych wyjazdów 🙂 Przy pysznym jedzeniu i muzyce rozrywkowej integrowaliśmy się do białego rana. 

Drugiego dnia naszego wyjazdu, dopisała nam zarówno słoneczna pogoda, jak i humor wszystkich uczestników. Każdy pracownik miał możliwość integracji w swoich grupach zespołowych wraz z managerami. Dzięki bogatej infrastrukturze Hotelu Narvil, każda grupa znalazła adekwatną dla siebie atrakcję, według własnych preferencji. Zaczynając od emocjonujących rozgrywek w kręgle, wycieczki rowerowe, kończąc na malowniczym spływie kajakowym, zespoły w aktywny sposób zacieśniali swoje więzi. Po uśmiechach uczestników, śmiało można stwierdzić, iż był to dobrze spędzony czas.

Bardzo cieszymy się, że po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, udało nam się zorganizować kolejną edycję Leasing Days 🙂