CSR

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Positive leasing

Nasza strategia w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) jest realizowana w oparciu o cztery główne filary, dotyczące zagadnień: gospodarczych, socjalnych, obywatelskich i ochrony środowiska.
Zapraszamy do zapoznania się z 
Zobowiązania CSR BNP Paribas

Rozpoczęcie współpracy z Fundacją BNP Paribas

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z Fundacją BNP Paribas. Przed nami liczne projekty, których rezultatów możemy się spodziewać w nadchodzących miesiącach. Misją fundacji jest odważne zmienianie świata na taki, w którym jest mniej nierówności i w którym możemy być spokojni o przyszłość naszej planety.

NASZE AKCJE PRACOWNICZE

W naszej firmie pracują ludzie o rozlicznych pasjach, różnych stopniach wrażliwości na problemy współczesnego świata i odmiennych doświadczeniach życiowych. Ta różnorodność owocuje dostrzeganiem wielu obszarów, w których moglibyśmy jako BNP Paribas Leasing Solutions udzielić wsparcia potrzebującym. Stąd nasz firmowy CSR nie jest sztucznym tworem narzuconym odgórnie, ale zawsze wypływa z oddolnych inicjatyw naszych pracowników, których wyobraźnia nie zna granic 🙂

Poniżej znajduje się część akcji, które zorganizowaliśmy w ostatnim czasie w ramach wewnątrzfirmowego programu „Włącz się!”, a których twórcami są nasi pracownicy: