Nasze rozwiązania

POSTAW NA ROZWÓJ

Zależy Ci na rozwoju twojej firmy? Utrzymanie konkurencyjności na zmieniającym się rynku jest wyzwaniem dla producentów i dealerów. O ile nie zaoferujesz swoim Klientom rozwiązań finansowych, które zaspokoją ich potrzeby, prawdopodobnie stracisz cenną część handlu. W tym właśnie mogą pomóc nasze partnerskie rozwiązania finansowe. Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane tak, by pomóc Twoim klientom pozyskać zasoby, których potrzebują, od flot pojazdów użytkowych, przez instalacje fotowoltaiczne, po najnowsze maszyny rolnicze.

Nasze rozwiązania finansowe są dostępne dla producentów sprzętu, dystrybutorów i sprzedawców działających w wielu sektorach, w tym:

ROLNICTWO

BUDOWNICTWO

SPRZĘT PRZEŁADUNKOWY

TRANSPORT

PRZEMYSŁ I DYSTRYBUCJA

NIERUCHOMOŚCI

IT

SPRZĘT DRUKUJĄCY

SPRZĘT MEDYCZNY

SPRZĘT AUDIOWIZUALNY

TELEKOMUNIKACJA

Piktogram - panel fotowoltaiczny

FOTOWOLTAIKA

OTWÓRZ DRZWI DO ROZWOJU BIZNESU

Jeśli Twoi Klienci nie mają wystarczających środków lub przepływów pieniężnych, aby z góry zainwestować w  potrzebny sprzęt biznesowy, finansowanie partnerskie może pomóc Ci w znalezieniu rozwiązania, którego szukają. Dzięki dostosowanej do potrzeb umowie leasingowej można przezwyciężyć ograniczenia budżetowe oraz łatwo zmierzyć płynące z tego koszty oraz korzyści.

Chcę sfinansować swoją inwestycję

Rozwiązania finansowe dla partnerów